Site Logo
تجربـہ بهترین قیمت و رضایت!

شما در حال حاضر وارد حساب کاربری خود هستید:

شما در حال حاضر وارد حساب کاربری خود هستید:

تجربـہ بهترین قیمت و رضایت!

کاربرد مبدل های سریال به شبکه کامپیوتری

کاربرد مبدل های سریال RS-232

کاربرد مبدل های سریال به شبکه در تعریف ساده و اولیه مبدل های سریال به شبکه آمده است : مبدل سریال به شبکه دستگاهی است که داده ها را بین یک پورت سریال و شبکه محلی به منظور به حداقل رساندن میزان کابل های فیزیکی استفاده میشود. مبدل، یک دستگاه سریال را در سراسر شبکه هدایت می‌کند، و به این ترتیب نیاز به اتصال فیزیکی آن را به کامپیوتر از بین می‌برد. از آنجایی که نیازی به نصب خط اضافی برای ارتباط سریال وجود ندارد، با مبدل RS-232 به اترنت می‌توانید به ساختار موجود شبکه LAN خود اکتفا کنید.

کاربرد مبدل های سریال RS-232

کاربردهای مبدل سریال به فیبر نوری

با استفاده از این روش می‌توان دستگاه‌های قدیمی‌تر را به شبکه متصل کرد و به راحتی از هر نقطه‌ای از شبکه کنترل را به دست گرفت. برای کاربردهای ویژه مثل تبدیل پروتکل، درایور Real COM و مدل‌های عملکرد TCP، قابل تنظیم است. این محصول از قابلیت تعریف سیگنال‌های ورودی و خروجی برخوردار است. این ویژگی برای مقاصد کنترل On/Off و خواندن شرایط و وضعیت ورودی سودمند است.

ویژگی‌های مبدل سریال RS-232/422/485 به فیبرنوری

  • RS-232/422/485 با رابط کاربر ۳ در ۱
  • پشتیبان پورت‌های اترنت ۱۰/۱۰۰Mbps
  • پشتیبان حالت کاری RS-485 دو سیم و چهار سیم
  • کنترل هدایت داده خودکار روی RS-485
  • پشتیبان تجهیزات صنعتی پاور ۲۴VDC
  • راه اندازی آسان بلاک‌های ترمینال برای RS-422/485
  • تنظیمات از طریق صفحه وب

مبدل RS232 TO RS485 HEXIN پروتکل های RS232 و RS485

از پروتکل های مهم در صنعت می باشد که کاربرد فراوانی در دستگاه های صنعتی دارد. این پروتکل ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند که باعث شده تا در اکثر دستگاه ها از آنها استفاده شود. بدین منظور گاهی نیاز است که دو دستگاه که از پروتکل متفاوت استفاده می کنند به هم متصل شوند. // فروشگاه اینترنتی بِست اِند //